Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
31 października 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX Niedziela Zwykła - 23.10.2022 r.

1. Do końca października Nabożeństwa Różańcowe są: w kościele parafialnym każdego dnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, a zaraz po nim Msza św.; w Minikowie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00; w Bysławku w środy i piątki o godz. 18:00, w soboty i niedziele przed Mszą św.
2. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci są w październiku od poniedziałku do piątku
o godz. 16:00 w kościele parafialnym. W tym tygodniu wyjątkiem będzie czwartek (27.10) – tego dnia zapraszam dzieci i wszystkich chętnych na „dziesiątkę różańca” przy grobie Sługi Bożego ks. Piotra Sosnowskiego o godz. 15:30.
3. W czwartek (27.10), w rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ks. Piotra Sosnowskiego – patrona gminy Lubiewo będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16:00, której przewodniczyć będzie ks. dr Jacek Sosnowski – Notariusz Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej. Będziemy modlić się o rychłą beatyfikację zamordowanego przez hitlerowców dawnego proboszcza parafii Bysław oraz o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców całej Gminy Lubiewo. Serdecznie zapraszam do udziału.
4. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w poniedziałek na Różaniec i Mszę św. o godz. 17:00, a po Mszy św. spotkanie z katechezą.
5. Przypominam, że w każdy piątek od 16:15-17:00 w kościele parafialnym jest adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość przystąpienia do spowiedzi.
6. Zostało jeszcze kilka numerów Pielgrzyma i kilka kalendarzy diecezjalnych (duże 12 zł, małe 7 zł.) – zachęcam do zakupu.
7. Do prowadzenia modlitwy różańcowej w tym tygodniu zapraszam:
w poniedziałek (24.10) – Róża św. Józefa
we wtorek (25.10) – Róża św. Pio
w środę (26.10) – Róża św. Faustyny
czwartek (27.10) – Róża św. Maksymiliana
piątek (28.10) –
sobota (29.10) – Szafarze
8. Kartki z wypominkami (opisane jako jednorazowe lub roczne) można składać w niedziele października do koszyków przy bocznym ołtarzu.
9. Do wieczności odeszła śp. Eufemia Glazik, zamieszkała w Bysławiu - pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu...
crossmenu