31 października 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła - 09.10.2022 r.

1. Serdecznie dziękuję za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone będą na cele remontowo-inwestycyjne w parafii. W przyszłą niedzielę (16.10) obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski, stąd tego dnia przed kościołem będzie zbiórka na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik św. Jana Pawła II.
2. Różaniec w kościele parafialnym każdego październikowego dnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, a zaraz po nim Msza św. W Minikowie różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17:00; w Bysławku w środy i piątki o godz. 18:00, w soboty i niedziele przed Mszą św.
3. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci są w październiku od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w kościele parafialnym.
4. Czwartek (13.10) to Dzień Fatimski. Zapraszam tego dnia o godz. 20:00 na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła. Proszę o zabranie z sobą świec. W czwartek nie będzie Różańca przed Mszą św.
5. Są jeszcze do nabycia czasopisma i kalendarze diecezjalne – trzyczęściowe po 20 zł., a małe po 7 zł. Zachęcam do zakupu.
6. Do prowadzenia modlitwy różańcowej w tym tygodniu zapraszam:
- w poniedziałek (10.10) – Róża św. Rity
- we wtorek (11.10) – Róża św. Maksymiliana
- w środę (12.10) – Róża św. Józefa
- czwartek (13.10) – podczas Nabożeństwa Fatimskiego – kandydaci do bierzmowania
- piątek (14.10) – Róża św. Pio
- sobota (15.10) – Róża św. Anny
7. Kartki z wypominkami (opisane jako jednorazowe lub roczne) można składać w niedziele października do koszyków przy bocznym ołtarzu.
Inne ogłoszenia
W związku z rozbudową drogi gminnej – ul. Polna oraz droga Sucha Przydatki – Cierplewo, od poniedziałku (10.10) do zakończenia prac będą całkowicie wyłączone z ruchu kołowego.