31 października 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII Niedziela Zwykła - 02.10.2022 r.

1. Rozpoczął się październik – miesiąc różańcowy. Różaniec w kościele parafialnym każdego październikowego dnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, a zaraz po nim Msza św. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku w środy
i piątki o godz. 18:00, w soboty i niedziele przed Mszą św.
2. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci będą w październiku od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w kościele parafialnym. Wyjątek będzie w I piątek miesiąca.
3. W najbliższy piątek z racji spowiedzi pierwszopiątkowej oraz święta NMP Różańcowej i poświęcenia różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej nie będzie nabożeństwa dla dzieci. Wszystkich zapraszam tego dnia na Nabożeństwo Różańcowe o
godz. 16:30 i Mszę św.
4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek i I piątek miesiąca.
- W czwartek Różaniec w łączności z modlitwą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych.
- W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną.
Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 15:00 do 17:00, w tym czasie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu.
5. Jest nowy numer Pielgrzyma i inne czasopisma, a także kalendarze diecezjalne – duże po
12 zł., a małe po 7 zł. Zachęcam do zakupu.
6. Do prowadzenia modlitwy różańcowej w tym tygodniu zapraszam:
w poniedziałek (3.10) – Róża św. Teresy
we wtorek (4.10) – Róża św. Antoniego
w środę (5.10) – Róża św. Faustyny
czwartek (6.10) – Róża św. Rozalii
piątek (7.10) – dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
sobota (8.10) – róża św. Anny
7. Kartki z wypominkami (opisane jako jednorazowe lub roczne) można składać w niedziele października do koszyków przy bocznym ołtarzu.
8. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.
9. Do wieczności odeszli: śp. Zdzisław Landowski, zamieszkały w Bysławku - pogrzeb odbył się w sobotę oraz śp. Janusz Łyczywek, także z Bysławka - pogrzeb będzie we wtorek o godz. 11:00. Wieczny odpoczynek...