Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
27 września 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXVI Niedziela Zwykła, 25 września 2022 r.

  1. W sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy. Różaniec w kościele parafialnym każdego październikowego dnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, a zaraz po nim Msza św. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku w środy, piątki
    i soboty o godz. 18:00, a w niedzielę przed Mszą św.
  2. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci będą w październiku od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w kościele parafialnym.
  3. W czwartek, w święto św. Michała Archanioła, Msza św. o godz. 18:00 sprawowana będzie w intencji całej naszej wspólnoty parafialnej i połączona z obrzędem wprowadzenia mnie w urząd proboszcza. Będę wdzięczny na modlitewne towarzyszenie.
  4. Najbliższa sobota jest pierwszym dniem października, zapraszam zatem na pierwszosobotnią adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20:00.
  5. Przypominam, że w każdy piątek od godz. 16:15 do 17:00 w kościele parafialnym jest adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość przystąpienia do spowiedzi.
crossmenu