Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
28 sierpnia 2022

Koncert Oratorium "Cztery Pory Życia Pro Life"

W święto Zwiastowania Pańskiego, 25 marca br. odbył się w naszym kościele parafialnym przepiękny koncert w wykonaniu połączonych dwóch młodzieżowych zespołów: „Na cały głos” oraz „Nieboskłonni”. Koncert - Oratorium pt.: „Cztery pory życia” poświęcony był życiu człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. W tle 4 pór roku przeplatały się 4 etapy ludzkiego życia. Treści utworów oraz świadectwa występujących prowadziły do głębokiej refleksji nad życiem i przemijaniem, nad tym, co w życiu stanowi największą wartość. Profesjonalizm wykonawców, głębokie przeżycia  duchowe, piękna muzyka oraz gra świateł stanowiły niepowtarzalny klimat tego niezwykłego wydarzenia. Bez wątpienia koncert  był swoistą ucztą duchową!!!

Z całego serca dziękujemy zespołom „Na cały głos” i „Nieboskłonni” za tę formę ewangelizacji, za dzielenie się świadectwami własnego życia, których wspólnym mianownikiem jest bezgraniczne zaufanie Bogu. Życzymy kolejnych, owocnych duchowo koncertów oraz dalszych sukcesów artystycznych!

Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Wojciechowi za zorganizowanie tego  wyjątkowego  koncertu  w  naszym  kościele  i  czekamy  z  nadzieją  na kolejne…

Parafianie

W związku z agresją Rosji na Ukrainę, 25 marca Ojciec Święty Franciszek, dokonał aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Przed rozpoczęciem koncertu, podobnie, jak we wszystkich kościołach w tym dniu, także u nas, Ksiądz Proboszcz z wiernymi modlił się o pokój, odczytując Akt Poświęcenia Niepokalanemu Sercu NMP.

crossmenu