8 sierpnia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - ODPUST Przemienienia Pańskiego, 7 sierpnia 2022 r.

• Dzisiaj odpust parafialny Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Nie będzie zatem Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie.
  • Łączymy się w modlitwie z pielgrzymami, którzy wyruszyli na szlak Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy.
  • W środę 10 sierpnia w dzień św. Wawrzyńca można skorzystać z daru Odpustu Zupełnego w Bysławku. Msza Święta w intencji dobroczyńców i ofiarodawców Domu Formacyjnego zostanie odprawiona o godzinie 19:00.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • W sobotę 13 dzień miesiąca. Zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie na godzinę 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
  • W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu, kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
  • Do wieczności odeszły: ś.p. Marianna Łyczywek z Bysławka oraz ś.p. Krystyna Urban z Minikowa. Pogrzeby odbyły się w sobotę. Dobry Jezu…
  • W najbliższy piątek w godzinach 11:00 – 12:00 na parkingu przy Ochotniczej Straży Pożarnej zostanie podstawiony Opto-bus, gdzie bezpłatnie będzie można wykonać komputerowe badanie wzroku. Bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.