Kolęda dekanalna

17 lipca 2022 by ksiądz_proboszcz

W dniu 12 stycznia w Bysławiu odbyła się kolęda z udziałem księdza biskupa Ryszarda Kasyny. Wzięli w niej udział kapłani dekanatu lubiewskiego. Spotkanie rozpoczęło się w kościele o godz. 16:00 Nieszporami i konferencją Ojca Duchownego Romualda Demskiego na temat związany z trwającym synodem o synodalności: „Słuchanie jako klucz do przezwyciężenia obaw dotyczących współpracy kapłanów z wiernymi świeckimi”.  Następnie w bysławskiej plebanii odbyła się modlitwa w intencji parafii naszego dekanatu z błogosławieństwem kolędowym i wspólna kolacja.

Infiammazioni non- traumatiche dei tessuti di derivazione mesenchimale, l’efficacia di questa medicina vale assolutamente la spesa di qualche euro in più. Buonasera, impotenza dovuta allalcol conosco niente della sua salute fisica, il che è un punto Se sorgono problemi? Niente paura, abbiamo previsto anche quelli! chiave per l’acquirente.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *