11 lipca 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XV Niedziela ZWYKŁA, 10 lipca 2022 r.

• Witamy wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzymy dobrego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej.
  • Zakończyliśmy naszą parafialną pielgrzymkę do Medugorie. Dziękuję uczestnikom za wspólnie spędzony czas i wszystkim, którzy otoczyli nas swoją modlitwą w tych wyjątkowych dniach.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane na kolektę przeznaczoną na cele inwestycyjne w parafii.
  • W środę 13 dzień miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Czesław Kożuch z Bysławia. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu….
  • Parafia Opatrzności Bożej w Tucholi zaprasza dzisiaj o godz. 17:00 do amfiteatru w Rudzkim Moście na koncert galowy Festiwalu Piosenki Religijnej. Gwiazdą tego wieczoru będzie Montana Country Band.