Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
21 lutego 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - VII Niedziela ZWYKŁA, 20 lutego 2022 r.

  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary na remont seminarium duchownego oraz ubiegłotygodniową kolektę na cele inwestycyjne w parafii, której łączna kwota wyniosła 2170 zł.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Dwie informacje z Duszpasterstwa Młodzieży naszej diecezji.
  • Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Pelplińskiej zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie na Festiwal Młodych — Mladifest w terminie 29 lipca – 8 sierpnia 2022 r. Oprócz udziału w Festiwalu przewidziane jest także nawiedzenie miejsc objawień (Góra Objawień w Podbrdo), wejście na Górę Krizevac, nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej w Vepric, wycieczki do Mostaru i Dubrownika oraz plażowanie nad Adriatykiem. Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 2690 zł. Osobą odpowiedzialną jest ks. Dominik Roczniak (tel. 795 - 625 – 445). Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na plakacie. Zapraszamy!
  • Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną strony pl, dedykowanej przede wszystkim młodym ludziom rozeznającym swoje życiowe powołanie. Witryna dostarczy odpowiedzi na kluczowe pytania, jakie mogą pojawić się w tym czasie i pomoże wybrać jedną z czterech głównych dróg służby Bogu, jakimi są: kapłaństwo, małżeństwo, życie konsekrowane i życie w samotności. Szczegóły na plakacie.
crossmenu