Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
14 lutego 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - VI Niedziela ZWYKŁA , 13 lutego 2022 r.

  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary na kolektę przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii.
  • Do wieczności odeszli: ś.p. Józef Mieradziński z Minikowa. Pogrzeb odbył się w środę; oraz ś.p. Gertruda Milczewska z Bysławia – pogrzeb odbył się w sobotę. Naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…

INFORMACJA Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

W związku z możliwością pozyskania środków finansowych na zakup opasek bezpieczeństwa w ramach programu „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022 GOPS w Lubiewie informuje o możliwości zgłaszania osobistego, telefonicznego lub przez osoby bliskie seniorów w wieku 65 lat i więcej do udziału w w/w Programie. W pierwszej kolejności będą kwalifikowane osoby mieszkające samotnie.

Osoby zainteresowane udziałem w Programie proszone są o kontakt do 17 lutego.

crossmenu