13 grudnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - III Niedziela ADWENTU, 12 grudnia 2021 r.

• Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii.
  • Trwa Adwent - czas radosnego oczekiwania. Zapraszam na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w kościele parafialnym oraz o godz. 18:00 w Bysławku.
  • Łączymy się w modlitwie z rodzinami naszej parafii przeżywającymi rekolekcje Rodzina33. Dziś po Mszy o 17:00 w kościele parafialnym spotkanie podsumowujące kolejny tydzień rekolekcji.
  • Członkowie naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej organizują zbiórkę słodyczy dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Wysokiej. Zbiórka trwa od 6 do 19 grudnia, czyli do przyszłej niedzieli. Wszystkich, którzy zechcieliby włączyć się do tej akcji zapraszamy do składania słodyczy w karton pod chórem w kościele parafialnym lub w zakrystii w Bysławku.
  • Zapraszam do skorzystania ze spowiedzi przedświątecznej. Spowiedzi słucham każdego dnia przed Mszą Świętą. W najbliższą sobotę będzie okazja do spowiedzi:
    • w Minikowie 10.00 – 10.30
    • w Bysławku 11.00 – 11.30
    • Po południu od 15:00 do 15:30 i od 16:00 do 17:00. Pomagać będzie kilku księży. Zatem zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty przed świętami.
  • Pan kościelny zakończył już rozprowadzanie opłatka na terenie naszej parafii. Nie wszystkich jednak zastał w domu. W tej sytuacji można jeszcze dziś i przez kolejne dni po każdej Mszy św. zaopatrzyć się w opłatek w zakrystii.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.