Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
22 listopada 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niedziela CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, 21 listopada 2021 r.

  • Dziękuję za udział w naszym synodzie parafialnym. Etap dekanalny odbędzie się 8 grudnia o godz. 19:30 w naszym kościele parafialnym.
  • Dzisiaj po Mszy o godzinie 10:30 w kościele parafialnym i po Mszy o godzinie 9:00 w Bysławku wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Jezusowego i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego. Dzisiejsza uroczystość jest dniem patronalnym Akcji Katolickiej. Bardzo dziękuję za zaangażowanie członkom naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  • Dzisiaj po Mszy Świętej o 17:00 wspólne rozpoczęcie rekolekcji dla rodzin „Rodzina33”. Jeżeli są jeszcze chętne rodziny do skorzystania z tych domowych rekolekcji to serdecznie zapraszam. Raz w tygodniu z tymi rodzinami będziemy spotykali się na podsumowanie tygodnia. Będzie to miało miejsce w kolejne niedziele po Mszy o 17:00.
  • Dziękuję za ofiary składane na cele inwestycyjne w minioną niedzielę. Dziękuję też za dzisiejsze ofiary na seminarium duchowne i za ofiary na rzecz imigrantów w ramach dzisiejszej zbiórki do puszek zorganizowanej przez Caritas Polska.
  • Jutro wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Z tej okazji dziękujemy państwu organistom, scholi Laudatores, za ich zaangażowanie i składamy im najszczersze życzenia radości i błogosławieństwa Bożego.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny. Adwent, który jest czasem oczekiwania na przyjście Pana, stanowi okazję do dobrego przygotowania na Święta Bożego Narodzenia. Od następnej niedzieli będzie można nabyć świąteczne świece „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
crossmenu