Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
13 września 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXIV Niedziela ZWYKŁA, 12 września 2021 r.

  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na nasze cele inwestycyjne.
  • Dzisiaj w Polsce żyjemy beatyfikacją kardynała Wyszyńskiego i Matki Czackiej. Po Mszy świętej można odebrać modlitwę za wstawiennictwem błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  • Dzisiajpo Mszy o 10:30 spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania. Takie spotkania odbywać się będą w każdą niedzielę do samej uroczystości bierzmowania w parafii, która odbędzie się na zakończenie wizytacji kanonicznej dnia 5 października.
  • Jutro 13 dzień miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo fatimskieo godzinie 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
  • We wtorek zapraszam rodziców młodzieżyprzygotowującej się do sakramentu bierzmowania na Mszę Świętą o godz. 17:00. Po zakończeniu Mszy Świętej – krótkie spotkanie, na którym omówimy szczegóły uroczystości.
  • W najbliższą sobotę zapraszam uczniów klasy V na Mszę Świętą o godzinie 17:00 z okazji pierwszej rocznicy przyjęcia Komunii Świętej.
  • W przyszłą niedzielę koleta będzie przeznaczona na seminarium duchownew Pelplinie.

INFORMACJA Z GMINY

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Lubiewo „BORY” oraz Wójt Gminy Lubiewo zapraszają w najbliższą sobotę 18 września na XIV Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Krainą Trzech Wież nad Borami. Start biegaczy godz. 11:00. Zapraszamy do kibicowania na trasie biegu.Imprezami towarzyszącymi będą biegi uliczne dzieci i młodzieży oraz festyn uliczny połączony z piknikiem rodzinnym. Organizatorzy zapewniają mnóstwo emocji sportowych, atrakcji dla wszystkich oraz pyszne ciasta.Szczegóły na stronie gminy Lubiewo i plakatach.

crossmenu