„SKARPETKOWA CHOINKA” CARITAS – 2021 r.

20 sierpnia 2021 by ksiądz_proboszcz

Szkolne Koło Caritas przystąpiło do akcji pt.: „Skarpetkowa Choinka”, która polegała na tym, że zamiast bombek i ozdób na choince zawiesiliśmy skarpetki. Zebrane skarpetki trafiły jako prezent świąteczny dla potrzebujących ze Schroniska dla Bezdomnych w Bydgoszczy oraz dla dzieci z Domu Dziecka w Gostycynie i  Żalnie. Jak się patrzy na choinkę, która ugina się od Waszych podarunków,  to serce się raduje i cieszy!
Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy 132 pary skarpetek. Dlatego za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć czynienia dobra, za pomoc i życzliwość – DZIĘKUJEMY!

 

Το Tadalafil είναι ένα φάρμακο που χρησιμοποιείται για τη θεραπεία της ανδρικής στυτικής δυσλειτουργίας. Η χημική σύνθεση αυτών των φαρμάκων είναι συχνά άγνωστη eidikofarmakeio.com και ο ιστότοπος σάς επιτρέπει να παραγγείλετε οπουδήποτε μεταξύ 10.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *