Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
16 sierpnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - WNIEBOWZIĘCIE NMP, 15 sierpnia 2021 r.

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy owocnego wypoczynku. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa zwłaszcza w niedzielnych i świątecznych Mszach Świętych.
  • Dziękuję za ofiary składane na kolektę inwestycyjną w minioną niedzielę, której łączna suma wyniosła 3270 zł.
  • Dziękuję wszystkim za udział w naszym Odpuście Parafialnym. Moje gorące podziękowania składam raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia na podwórku plebanii naszego Chrześcijańskiego Festiwalu Filmowego. Bardzo dziękuję naszym strażakom, paniom z KGW, członkom Akcji Katolickiej i wspólnoty Kościoła Domowego, młodzieży, która rozwiozła po parafii informacyjne plakaty oraz każdej indywidualnej osobie, która dała coś od siebie, po to, by każdy uczestnik mógł mile spędzić ten czas.
  • Dzisiaj w uroczystość Wniebowzięcia NMP, inaczej zwaną uroczystością Matki Bożej Zielnej – podczas każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów.
  • Zapraszam dzieci i młodzież na 2-dniowy wyjazd parafialny do Warszawy, Niepokalanowa i Parku Wodnego Suntago(największego w Polsce) w dniach 18 – 19 sierpnia. Wyjazd sprzed Kościoła o godzinie 6:00. Przypominam uczestnikom o zabraniu klapek i strojów kąpielowych z ręcznikiem, przyborów toaletowych, legitymacji szkolnych.
crossmenu