Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
26 lipca 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XVII Niedziela ZWYKŁA, 25 lipca 2021 r.

  • Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzymy Wam owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej.
  • Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów. Dzisiaj także odbywa się zapowiada przed tygodniem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Helena Wielgosikz Płazowa. Pogrzeb odbył się w sobotę. Natomiast w środę o godz. 11:00 pogrzeb ś.p. Tadeusza Satelaz Bydgoszczy. Różaniec w poniedziałek i wtorek o 17:30.Dobry Jezu…

 

  • Biskup Ryszard Kasyna zachęca do akcji szczepień w krótkiej odezwie do diecezji: „W związku z trwającą pandemią COVID-19 i brakiem skutecznego lekarstwa, zachęcamy do podejmowania akcji szczepień. Pomimo, że nie są one co do zasady obowiązkiem moralnym, jednak należy na nie spojrzeć w świetle piątegoprzykazania Bożego i w duchu odpowiedzialności za zdrowie własne i innych. Przykład w tej kwestii dał nam również papież Franciszek”.

INFORMACJA Z GMINY

Gmina przypomina o możliwości zaszczepienia się:

Szczepionką Pfizera w najbliższe niedziele:

  • 1 sierpnia świetlica wiejska w Bysławku
  • 8 sierpnia świetlica wiejska w Klonowie.

Szczepionką Johnson&Johnson  w mobilnym punkcie szczepień – szczepionkobusie:

6 sierpnia w Lubiewie i w Bysławiu.

Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 u p. Wioletty Szymczak w Urzędzie Gminy.

crossmenu