Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
26 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - IV Niedziela WIELKANOCNA, 25 kwietnia 2021 r.

  • Przypominam o obostrzeniach sanitarnych, które dotyczą także obecności w kościołach. W dalszym ciągu obowiązuje zasada 1 osoba na 20 m2. Pamiętajmy także o zakładaniu maseczek w kościele, dezynfekcji rąk przy wejściu i zachowaniu odstępu.
  • Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Proszę Was o taką modlitwę, bo rażąco spada ilość kandydatów do kapłaństwa zarówno w naszej diecezji jak i w całym kraju.
  • W najbliższą środę na godzinę 15:30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na spotkanie do kościoła parafialnego.
  • Naszych kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkania: klasy VIII we wtorek po Mszy Św. o godz. 17:00, a klasy VII w piątek o 16:00.
  • W sobotę rozpoczynamy maryjny miesiąc maj.Nabożeństwa majowe odprawiamy tylko w łączności ze Mszą Świętą. W majowe niedziele nabożeństwa odbywać się będą po Mszy św. o godz. 17:00.W maju przed niedzielną Mszą Świętą w Bysławku śpiewać będziemy Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP.
  • W sobotę 1 maja na Mszy świętej o godz. 17:00 chrzest w naszej parafii, a na godz. 20:00 zapraszam na naszą comiesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem scholi.
  • Do wieczności odeszliś.p. Teresa i Marian Kołodziejscy z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 10:00. Różaniec od wtorku po Mszy Świętej o godz. 17:00. Dobry Jezu….
crossmenu