Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
25 stycznia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - III Niedziela ZWYKŁA, 24 stycznia 2021 r.

  • Dziś w III Niedzielę Zwykłą przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego w Kościele ustanowioną przez Papieża Franciszka. Skoro zaproszeni jesteśmy by być w stałym dialogu z Bogiem to dziś szczególnie zechciejmy wrócić do tekstów biblijnych wysłuchanych w trakcie liturgii.
  • Dziś także w kościołach całego kraju odbywa się zbiórka do puszek organizowana przez Caritas na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  • We wtorek zakończyliśmy kolędy. Serdecznie dziękuję za wszelką życzliwość, zwłaszcza za transport, by dotrzeć do każdej rodziny w naszej parafii. Dziękujemy za miłe podjęcie nas w Waszych domach, dziękuję za złożone ofiary na rzecz kościoła, które przeznaczamy na nasze prace inwestycyjne.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Zbliża się dzień 2 lutego, czyli Święto Ofiarowania Pańskiego. Już dziś pragnę poinformować, że tego dnia podczas Mszy Świętej o godz. 17:00 odbędzie się poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
crossmenu