Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
4 stycznia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela po Bożym Narodzeniu, 3 stycznia 2021 r.

  • W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Święte będą odprawione według porządku niedzielnego, a na zakończenie każdej Eucharystii błogosławieństwo kredy i kadzidła. Kolekta będzie przeznaczona na misje katolickie.
  • Trwa kolęda organizowana oczywiście w reżimie sanitarnym. Tak jak w ubiegłym tygodniu, tak i dziś przypominam, że jeżeli ktoś jest chory na Covid 19, lub ma objawy, jest na kwarantannie bądź izolacji, albo boi się kontaktów i nie chcę przyjąć kolędy to bardzo proszę o poinformowanie parafii, albo kierowcy kolędowego, by nie zachodzić do domu. W czasie kolęd Msze Święte w dni powszednie są tylko odprawiane o godz. 8:30 w kościele parafialnym. Plan na najbliższe dni przedstawia się następująco:
L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
6. 3 stycznia Niedziela 13:00 1)     MINIKOWO – cz. 1

 

2)     MINIKOWO – wybudowania (tzw. Rabuśkowo)

7. 4 stycznia Poniedziałek 13:00 1)     MINIKOWO – cz. 2

 

2)     KOZIBÓREK; Gapie Góry i Boryny

8. 5  stycznia Wtorek 14:00 1)     BUDAJEWO

 

2)     BYSŁAW – ul. Wiatrakowa

9. 6 stycznia Środa 13:00 1)     BYSŁAWEK - Wieś

 

2)     BYSŁAW – ul. Kwiatowa

  7 stycznia Czwartek   KOLĘDY NIE BĘDZIE!!!
10. 8 stycznia Piątek 15:00 BYSŁAW – ul. Pejasa
11 9 stycznia Sobota 13:00 BYSŁAW – ul. Nowowiejska
12. 10  stycznia Niedziela 13:00 BYSŁAW - ul. Główna – odcinek końcowy, ul. Jesionowa, Strażacka i Wodna
13. 11

Stycznia

Poniedziałek 15:00 BYSŁAW – ul. Okrężna
  • Od przyszłej niedzieli w każdą drugą niedzielę miesiąca przed sumą parafialną odmawiać będziemy różaniec w intencji rodzin naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Mateusz Stec-Wagner z Bysławka. Dobry Jezu…

INFORMACJA Z GMINY

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubiewie przystąpił do Narodowego Programu Szczepień. Wyznaczono Administratora IT, którym została lekarz medycyny Anna Myszkowska. Przekazano dane teleadresowe do osoby odpowiedzialnej za realizację programu w NFZ. Nawiązaliśmy kontakt z przedstawicielem firmy Pfizer - producenta szczepionki - w celu przeprowadzenia szkolenia dla personelu kwalifikującego i szczepiącego pacjentów. Pacjenci będą mogli zgłaszać się do programu od 15 stycznia, lecz tryb rejestracji i organizacja szczepień nie są jeszcze znane.

crossmenu