Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
23 listopada 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Chrystusa Króla Wszechświata, 22 listopada 2020 r.

  • Dzisiaj w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 10:30 w kościele parafialnym i po Mszy o godzinie 9:00 w Bysławku wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Jezusowego i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego. Dzisiejsza uroczystość jest dniem patronalnym Akcji Katolickiej. Bardzo dziękuję za zaangażowanie członkom naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej
  • Dzisiaj wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Z tej okazji dziękując panu organiście, scholi Laudatores i wszystkim związanym ze śpiewem w kościele, za ich zaangażowanie, składamy najszczersze życzenia radości i błogosławieństwa naszego Pana.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny. Adwent, który jest czasem oczekiwania na przyjście Pana, stanowi okazję do dobrego przygotowania na Święta Bożego Narodzenia. Od następnej niedzieli będzie można nabyć świąteczne świece „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
crossmenu