Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
16 listopada 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXXIII Niedziela ZWYKŁA, 15 listopada 2020 r.

  • Na podstawie nowych wytycznych państwowych w związku z walką z pandemią koronawirusa do 29 listopada podczas Mszy świętej i nabożeństw obowiązuje zasada 1 osoba na 15 m2.
  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na seminarium oraz za ubiegłotygodniową kolektę przeznaczoną na cele inwestycyjne. Łączna suma tamtych ofiar wyniosła 2130 zł.
  • Dzisiaj na Mszach Świętych święcimy opłatek na stół wigilijny, który od najbliższej soboty zacznie rozprowadzać po naszych domach p. Krzysztof Koszykowski – nasz kościelny. Niech rozprowadzanie opłatka wigilijnego stanie się także okazją do wyrażenia wdzięczności państwu kościelnym. Przy okazji dostarczy parafianom list o dokonaniach w parafii w minionym roku i planach na rok następny oraz upominek od proboszcza.
  • Przyszła niedziela jest ostatnią w roku liturgicznym. W Kościele przypada w tym dniu Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 10:30 w kościele parafialnym i po Mszy o godzinie 9:00 w Bysławku wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Jezusowego i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”. Do nabycia także kalendarze diecezjalne. Mały kalendarz w cenie 5 zł; duży w cenie 10 zł.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Elżbieta Pipowska z Bysławka. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00. Różaniec o 17:30 w Bysławku. Dobry Jezu…
crossmenu