26 października 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXX Niedziela ZWYKŁA, 25 października 2020 r.

• Przypominam, że w kościołach obowiązuje zasada 1 osoby na 7 mk i jednocześnie obowiązek zakrywania ust i nosa także podczas Mszy Świętej.
  • Wchodzimy w ostatni tydzień października – miesiąca różańcowego. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00.W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku o godz. 18:00, a w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
  • Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.
  • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
  • poniedziałek (26.10) – róża św. Józefa
  • wtorek (27.10) – róża św. Maksymiliana
  • środa (28.10) – Akcja Katolicka
  • czwartek (29.10) – róża św. Ojca Pio
  • piątek (30.10) – róża św. Rozalii
  • sobota (31.10) – różaniec za zmarłych
  • We wtorek 27 października przypada 81 rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego Ks. Piotra Sosnowskiego. W tym dniu prośmy Boga o dar jego rychłej beatyfikacji.
  • W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte będą sprawowane o godz. 7:30 i 10:30 w kościele parafialnym i o 9:00 w Bysławku. Po Mszy Świętej o 10:30 uroczysta procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych. Nie będzie Mszy Świętej w Minikowie i Mszy wieczornej o 17:00!!! Msze Święte z uroczystości Wszystkich Świętych zostaną odprawione już w sobotę o godz. 17:00 w kościele parafialnym i w Minikowie o godz. 18:30.
  • W związku z tym proszę o uporządkowanie grobów na naszych cmentarzach. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty, co umożliwi w czasie Oktawy, uzyskanie odpustu zupełnego za naszych zmarłych.
  • Jeżeli chodzi o uroczystość Wszystkich Świętych w czasie zagrożenia epidemiologicznego to Ks. Biskup daje kilka wskazań. Oto one: