Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
12 października 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVIII Niedziela ZWYKŁA, 11 października 2020 r.

 • Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Tradycyjnie odbywa się zbiórka przykościelna, będąca podstawą finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kolekta była przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii. Dziękuję za wszystkie ofiary.
 • Dzisiaj w parafii Iwiec Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Suma o godz. 12:00.
 • Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa także podczas Mszy Świętej.
 • Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00.W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku o godz. 18:00, a w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
 • Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:00. W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy Świętej.
 • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
 • poniedziałek (12.10) – róża św. Maksymiliana
 • wtorek (13.10) – różaniec fatimski o 20:00
 • środa (14.10) – róża św. Faustyny
 • czwartek (15.10) – Akcja Katolicka
 • piątek (16.10) – klasa VII a
 • sobota (17.10) – róża św. Ojca Pio
 • We wtorek 13 października zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece. Tego dnia będzie tylko jedno wspólne nabożeństwo różańcowe. Nie będzie różańca dal dzieci o 16:00 i różańca o 17:00.
 • Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam w środę na różaniec dla dzieci o 16:00, a po różańcu krótkie spotkanie organizacyjne. Jeżeli to możliwe zapraszam także rodziców tych chłopców.
 • Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W związku z tym przyjmuję już wypominki roczne (zdrowaśki), których czytanie odbywa się w niedzielę przed sumą w kościele parafialnym oraz zdrowaśki jednorazowe, które czytamy w pierwszym tygodniu listopada. Ofiary ze zdrowasiek będą przeznaczone na prace związane z renowacją murów naszego cmentarza.
crossmenu