Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
5 października 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVII Niedziela ZWYKŁA, 4 października 2020 r.

 • Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
 • Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku o godz. 18:00, a w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
 • Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:00. W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy Świętej.
 • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
 • poniedziałek (5.10) – Kościół Domowy
 • wtorek (6.10) – klasa VII b
 • środa (7.10) – róża św. Antoniego
 • czwartek (8.10) – róża św. Józefa
 • piątek (9.10) – klasa VIII a
 • sobota (10.10) – róża św. Anny
 • Kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 17:00. Rozpoczniemy od różańca i Mszy Św. A po zakończonej Mszy wspólne spotkanie rodziców i kandydatów. Młodzież przynosi na to spotkanie swoją podpisaną deklarację rozpoczęcia przygotowań do sakramentu. W związku z tym spotkaniem, piątkowy różaniec i Msza Święta w Bysławku, rozpoczną się o godz. 18:30.
 • W przyszłą niedzielę 11 października będziemy obchodzili XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. W tym dniu tradycyjnie odbywa się zbiórka przykościelna, będąca podstawą finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
 • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
 • Do wieczności odeszła ś.p. Małgorzata Sankowska ze Świecia, a wcześniej mieszkająca na terenie byłego klasztoru sióstr szarytek. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00. Różaniec o godz. 18:00. Dobry Jezu…
crossmenu