Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
7 września 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXIII Niedziela ZWYKŁA, 6 września 2020 r.

  • Dzisiaj Odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele w Bysławku. Suma o godz. 12:00. W związku z Odpustem w Bysławku nie będzie Mszy świętej w Minikowie o godz. 12:00.
  • Dzisiaj na Mszach Świętych o godz. 9:00 w Bysławku oraz o 10:30 w kościele parafialnym odbędzie się poświęcenie tornistrów dzieciom rozpoczynającym naukę. Od dzisiaj wracamy do starego porządku Mszy Świętych w niedzielę, mianowicie wieczorna Msza Święta będzie odprawiana o godz. 17:00.
  • Spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędą się w tym tygodniu 3 razy: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 15:30. Dodatkowo w poniedziałek zaraz po zakończeniu spotkania z dziećmi krótkie spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, oraz gazetek misyjnych „Świat misyjny”, „Misje dzisiaj”.

INFORMACJA Z GMINY

Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych badań krwi w celu wykrycia wirusowego zapalenia wątroby typu B i C, które odbędą się 15 września br. w Ośrodkach Zdrowia w Lubiewie i w Bysławiu. Rejestracja, odbiór kwestionariuszy i pozostałe szczegóły  u p. Wioletty Szymczak w Urzędzie Gminy w Lubiewie – tel. 512 864 125.

crossmenu