Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
22 czerwca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XII Niedziela ZWYKŁA, 21 czerwca 2020 roku

  • Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą.
  • Dziękuję za ubiegłotygodniową kolektę inwestycyjną. Łączna suma wyniosła 3020 zł.
  • W najbliższym tygodniu kończy się rok szkolny. Zapraszam na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku VIII klas w czwartek o godz. 12:00. Dla pozostałych uczniów naszej szkoły Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 26 czerwca o godz. 14:00. I tutaj uwaga! Msza Święta nie odbędzie się przed spotkaniem w szkole tylko już po rozdaniu świadectw i bez opieki nauczycieli i wychowawców. Nie będzie także autokaru szkolnego, który przywiózłby uczniów. Zatem wszyscy przychodzą lub przyjeżdżają we własnym zakresie. Mimo wszystko serdecznie zapraszam dzieci i młodzież oraz rodziców do wspólnej modlitwy.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Joanna Boniek z Wełpina. Pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu…
crossmenu