Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
24 lutego 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - VII Niedziela ZWYKŁA, 23 lutego 2020 roku

  • Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy o 10:30 oraz w przyszłą niedzielę także po Mszy o 10:30.
  • W nadchodzącym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. Zachęcam do osobistych postanowień i wyrzeczeń wielkopostnych.
    • W ramach przygotowania do Wielkiego Postu we wtorek od godziny 16:00 do 17:00 odbywać się będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W środę 26 lutego przypada Popielec. Msze Święte z posypaniem głów popiołem zostaną odprawione o godz. 10:00 i 17:00 w kościele parafialnym, o godz. 18:00 w Bysławku i o godz. 19:00 w Minikowie. Tego dnia obowiązuje nas wszystkich post ilościowy i jakościowy.
  • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywać się będą w piątki Wielkiego Postu w kościele parafialnym o godz. 17.00, oraz o 18.30 w Bysławku. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej sprawowana będzie Msza św. Wzorem poprzednich lat kolekta w piątki Wielkiego Postu przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu i świątecznego wystroju kościoła.
  • Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym. W Minikowie i w Bysławku wierni śpiewać będą Gorzkie Żale kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
  • Do wieczności odeszli ś.p. Tadeusz Depczyński z Bysławia oraz ś.p. Krystyna Marciniak z Bysławia. Pogrzeby odbyły się w środę. Dobry Jezu…
crossmenu