Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
27 stycznia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niedziela SŁOWA BOŻEGO, 26 stycznia 2020 roku

  • Zakończyliśmy kolędy, czyli wizyty duszpasterskie. Serdecznie dziękuję za wszelką życzliwość, zwłaszcza za transport, by dotrzeć do każdej rodziny w naszej parafii. Dziękujemy za miłe podjęcie nas w Waszych domach, dziękuję za złożone ofiary na rzecz kościoła, które przeznaczamy na nasze prace inwestycyjne. W przyszłą niedzielę dokonam podsumowania kolędowego oraz podsumowania całego minionego roku.
  • Dzisiaj odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy Świętej o godz. 10:30.
  • W najbliższą sobotę – I miesiąca zapraszam na naszą prowadzoną Adorację Najświętszego Sakramentu ze śpiewem naszej scholi na godz. 20:00.
  • W przyszła niedzielę 2 lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, nazywana także świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia odbędzie się poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej podczas Mszy Świętej o godz. 10:30. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, „Małego Pielgrzyma” oraz naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
  • Na stoliku przy wyjściu z kościoła można zabrać nasz parafialny kalendarz, który jest upominkiem dla parafian.
crossmenu