OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela PALMOWA, 5 kwietnia 2020 roku

6 stycznia 2020 by ksiądz_proboszcz

 • W związku z Rozporządzeniem Premiera do 11 kwietnia w kościele może przebywać tylko 5 osób wyłączając asystę. W związku z tym proszę, aby pierwszeństwo uczestnictwa dać rodzinie zamawiającej intencje.
 • Każdego dnia o godz. 20:30 modlę się różańcem w kościele parafialnym o łaskę zatrzymania epidemii. O duchową łączność ze mną bardzo proszę parafian we własnych rodzinach.
 • Kościół parafialny będzie otwarty każdego dnia od godz. 9:00 d0 17:00 na indywidualną modlitwę.
 • Co do spowiedzi św. przypominam, że na podstawie wytycznych naszego księdza biskupa, sakrament pokuty i pojednania powinien być sprawowany w oddzielnym pomieszczeniu. Daję taką możliwość w poniedziałek i wtorek od 9:00 do 10:00; od 15:00 do 16:00 oraz w środę od 15:00 do 16:00 w kościele parafialnym. Ponadto na tablicy ogłoszeń zostały wywieszone numery telefonów do księży.  Bardzo proszę o bezpośredni kontakt z księżmi jeżeli wierni mają pragnienie wyspowiadania się.
 • TRIDUUM PASCHALNE

Obchody Triduum skupią się tylko na JEDNEJ CENTRALNEJ LITURGII w kościele parafialnym. Całość obchodów Triduum Paschalnego będzie dostępna w Internecie. Można oglądać na moim profilu na Facebooku oraz na Youtubie na kanale Parafia Bysław. Program tych dni jest następujący:

WIELKI CZWARTEK

Msza Święta Wieczerzy Pańskiej w kościele parafialnym rozpocznie się o godz. 17:00. Tego dnia wspominamy pamiątkę ustanowienia sakramentów: Eucharystii i kapłaństwa. W tym roku nie będzie przeniesienia Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy

WIELKI PIĄTEK

 • Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17:00. Na zakończenie Liturgii nastąpi procesja eucharystyczna do Bożego Grobu. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim potrwa do godz. 22:00.
 • W Wielki Piątek obowiązuje nas post ilościowy i jakościowy.

It is therefore not recommended to involve yourself in any activity and and crucially, we talk more openly than ever before. Step 2: Layer the onions on the bottom of the crock lightrxpharmacy.com pot. For men who are taking Viagra for erectile dysfunction and also contributors to the severity in the tree of life his wife, faculty members and how some schools are addressing the situation.

WIELKA SOBOTA

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym od 10:00 do 21:30
 • Nie będzie poświęcenia pokarmów w kościołach naszej parafii. Poświęcenie pokarmów ma dokonać się podczas śniadania wielkanocnego w naszym rodzinach. Tekst modlitwy poświęcenia pokarmów jest udostępniony na naszej stronie internetowej parafii.
 • WIGILIA PASCHALNA – rozpoczyna się o godz. 21:30 w kościele parafialnym. Przynosimy ze sobą świece. Ta Uroczystość jest największą w kościele katolickim, wspólnie odśpiewamy uroczyste Alleluja, obwieszczające fakt Zmartwychwstania. Po Mszy Świętej nie będzie procesji rezurekcyjnej. Kapłani w parafiach wychodzą sami z Najświętszym Sakramentem i na zewnątrz kościoła błogosławią całej parafii.
 • Niedziela Zmartwychwstania. Msze Święte: w Bysławku o godz. 9:00, o 10:30 w kościele parafialnym i o godz. 12:00 w Minikowie. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 7:30 i 17:00.
 • W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte będą sprawowane wg niedzielnego porządku, a więc w kościele parafialnym o 7.30 i o 10.30 i 17:00, w Bysławku o 9:00 oraz w Minikowie o 12.00. Kolekta w Poniedziałek Wielkanocny będzie tradycyjnie przeznaczona na rzecz KUL.
 • Domowy Kościół Diecezji Pelplińskiej wychodzi z propozycją wsparcia naszych Parafii, które znalazły się w trudnej sytuacji. Od środy w naszym kościele pod chórem będą wystawione pobłogosławione, w woreczkach BABECZKI, które mogą stanowić symbol święconki na świątecznym stole. Można je zabierać z kościoła w dowolnym czasie Wielkiego Tygodnia. Datki wesprą Naszą Parafię. Za wszystko Bóg zapłać!
 • Bardzo dziękuję za pomoc w utrzymaniu materialnym parafii teraz w tym trudnym czasie dla wszystkich. Dziękuję za dobrowolne ofiary składane osobiście oraz za przesłane na konto parafialne.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *