Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
4 listopada 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXXI Niedziela Zwykła, 3 listopada 2019 roku

  • Dziękuję za udział we wieczorze ze świętymi oraz za udział w Uroczystości Wszystkich Świętych. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie tam dowolnej modlitwy za zmarłych.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd do kina na film „Nieplanowane” w najbliższą środę 6 listopada. Jest to głośny film opowiadający historię dyrektorki kliniki aborcyjnej, która po 10 latach kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze. Serdecznie zapraszam. Wyjazd sprzed kościoła o 17:30. Koszt 30 zł.
  • Spotkanie członków Akcji Katolickiej odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 18:30.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz „Małego Pielgrzyma”.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne. Także w przyszłą niedzielę w ramach modlitwy i solidarności z Kościołem prześladowanym odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Ulotki na ten temat można zabierać przy wyjściu z kościoła.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Władysława Zielińska z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się w środę o 11:00. Różaniec po Mszy o 17:00.
crossmenu