Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
7 października 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVII Niedziela Zwykła, 6 października 2019 roku

 • Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku o godz. 18:00, a w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
 • W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy Świętej.
 • NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.
 • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
 • Poniedziałek (7.10) – klasa VIII b
 • Wtorek (8.10) – róża św. Faustyny
 • środa (9.10) – róża św. Maksymiliana
 • czwartek (10.10) – Ministranci
 • piątek (11.10) – klasa VII a
 • sobota (12.10) – róża św. Anny
 • W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami.
 • W przyszłą niedzielę, czyli drugą niedzielę miesiąca kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii. Tego dnia przypada Dzień Papieski. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Dzieła III Tysiąclecia.
 • W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam zatem na ostatnie nabożeństwo fatimskie na godzinę 20:00. Przynosimy ze sobą świece.
 • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
 • Do naszej parafii zwrócił się członek orkiestry dętej ze Śliwic z wielka prośbą o wsparcie finansowe dla dwumiesięcznej Tosi, u której zdiagnozowano siatkówczaka. Dziewczynka wymaga kosztownego leczenia w Ameryce. Pierwszy koszt ok. osiemset tysięcy złotych. Plakat informujący został wywieszony, a po Mszach świętych będzie możliwość wsparcia tej akcji w ramach zbiórki do puszek. Członek orkiestry jest wujkiem Tosi.
crossmenu