Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
26 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXI Niedziela Zwykła 25 sierpnia 2019 roku

  • Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii w ostatnim tygodniu wakacji. Życzymy owocnego wypoczynku. Dzisiaj odpust św. Bartłomieja w parafii Polskie Łąki. Suma o godz. 11:30.
  • W piątek od 16:00 spowiedź święta dla dzieci i młodzieży przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym i katechetycznym. W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem Szkolnym, dyrekcja informuje, że rozkład autobusów jest już umieszczony na stronie internetowej szkoły. Już dzisiaj także zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły, nauczycieli, wychowawców, oraz rodziców na Mszę Świętą w poniedziałek 2 września o godz. 8:15. Autobusy dowiozą dzieci i młodzież bezpośrednio do kościoła. Miejscowi uczniowie przychodzą we własnym zakresie.
  • W przyszłą niedzielę Odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele w Bysławku. Suma o godz. 12:00. W związku z Odpustem w Bysławku niedzielna Msza Święta w Minikowie zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18:30. Bardzo prosimy mieszkańców, tak jak każdego roku, o pomoc w przygotowaniu posiłku dla pielgrzymów.
  • W przyszłą niedzielę 1 września przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny. Wójt Gminy Lubiewo Joanna Jastak zaprasza w tym dniu na obchody rocznicy do Klonowa na godzinę 15:00, gdzie przy Kwaterze Poległych Żołnierzy zostanie odprawiona Msza Święta, odbędzie się apel poległych i składanie wieńców.
  • Od przyszłej niedzieli wracamy do starego porządku Mszy Świętych w niedzielę, mianowicie wieczorna Msza Święta będzie odprawiana o godz. 17:00.
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w dniach 21 – 22 września. Koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.
  • Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie zaprasza młodych ludzi rozpoznających drogę powołania kapłańskiego do rozpoczęcia studiów i formacji w seminarium pelplińskim. Do 13 września trwa drugi termin przyjmowania kandydatów na studia.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma

Do wieczności odszedł ś.p. Albin Roda z Wełpina. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu

crossmenu