22 lipca 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XVI Niedziela Zwykła 21 lipca 2019 roku

• Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę miłego wypoczynku i nabrania sił. Zapraszam szczególnie w niedzielę na Msze święte w naszej parafii.
  • Dziękuję za ofiary składane na kolektę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę. Łączna suma wyniosła 2850 zł.
  • Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów, któremu będzie towarzyszyć zbiórka na rzecz misjonarzy Miva Polska.
  • Dzisiaj w Świekatowie o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza Święta z okazji srebrnego Jubileuszu kapłaństwa proboszcza parafii i dziekana naszego dekanatu ks. Pawła Sitarka.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Teofil Kolassa z Bysławia. Pogrzeb odbył się w środę. Dobry Jezu…
  • Jutro w Bysławku rozpoczyna się kolejny turnus obozu misyjnego dla dzieci. Organizatorzy mają jeszcze 10 miejsc wolnych. Jeżeli ktoś z dzieci naszej parafii chciałby dołączyć do takiego obozu bardzo proszę o podejście po Mszy św. do zakrystii. Obóz trwa od jutra godz. 16:00 do soboty.