Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
1 lipca 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca 2019 r.

  • Dzisiaj 30 czerwca przypada 24 rocznica śmierci proboszcza naszej parafii Jana Kozikowskiego. Zachęcam do wdzięcznej pamięci, zwłaszcza modlitewnej.
  • Zakończyliśmy kolonie w Chmielnie organizowane przez naszą parafię. Mam nadzieję, że nasi młodzi parafianie miło będą je wspominać. Bardzo dziękuję wychowawcom za pomoc w organizacji czasu kolonijnego: pani Małgorzacie Juraszewskiej, pani Renacie Szefler, pani Hannie Pilarskiej, pani Małgorzacie Koszykowskiej. Dziękuję też za pomoc kilku sponsorom, dziękuję gminie Lubiewo oraz panu Michałowi Urbanowi odpowiedzialnemu za przewiezienie łóżek do Chmielna.
  • Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Tak jak mamy to w zwyczaju niedzielną Mszę Świętą wieczorną w miesiącu lipcu i sierpniu, przesuwamy z godziny 17:00 na 19:00. Zmiana następuje zatem od przyszłej niedzieli.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i I sobota w miesiącu.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
    • W sobotę zapraszam na godz. 20:00 na Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi Laudatores
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, „Małego Pielgrzyma”, gazetek misyjnych: „Świat Misyjny” i „Misje dzisiaj”.
crossmenu