Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
13 maja 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 12 maja 2019 r.

  • Zakończyliśmy Tydzień Biblijny w kościele, a dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w kościele.
  • Spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędą się we wtorek i piątek o godz. 18:30.
  • Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą o godz. 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w Bysławku. W kościele filialnym w Minikowie wierni gromadzić się będą na nabożeństwo majowe codziennie w dni powszednie o godz. 18.00. Przez cały miesiąc maj w Bysławku przed niedzielną Mszą Świętą zapraszam do śpiewu godzinek do Niepokalanego Poczęcia NMP.
  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane kolektę przeznaczoną na cele inwestycyjne w parafii.
  • Jutro 13 maja przypada rocznica objawień fatimskich. Zapraszam zatem wszystkich na nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym o godz. 20:00 do kościoła parafialnego. Przynosimy ze sobą świece. Nie będzie nabożeństwa majowego po Mszy Świętej.
crossmenu