Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
6 maja 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie III NIEDZIELA WIELKANOCNA 5 maja 2019 r.

  • Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny w kościele. Zachęcam do lektury Pisma Świętego w tym tygodniu. Przy wyjściu z Kościoła można zabierać małą karteczkę z namiarami fragmentu Pisma Świętego.
  • Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się we wtorek o godz. 15:30. Po zakończeniu spotkania z dziećmi odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci.
  • Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą o godz. 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w kościele poklasztornym. W kościele filialnym w Minikowie wierni gromadzić się będą na nabożeństwo majowe codziennie w dni powszednie o godz. 18.00. Przez cały miesiąc maj w Bysławku przed niedzielną Mszą Świętą zapraszam do śpiewu godzinek do Niepokalanego Poczęcia NMP.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd do Multikina do Bydgoszczy na film „Przypływ wiary” poniedziałek 6 maja. Koszt 30 zł. Wyjazd ok. godz. 17:30 sprzed kościoła parafialnego. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

 

crossmenu