Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
10 grudnia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela ADWENTU 9 grudnia 2018r.

  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 10:30 odbędzie się poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  • Bardzo dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na nasze cele inwestycyjne. Po Mszach świętych odbywa się także ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej na Wschodzie. Plakat z informacją na  ten temat jest umieszczony na tablicy ogłoszeń.
  • Dzisiaj także w parafii Lubiewo Odpust św. Mikołaja. Suma o godz. 12:00.
  • Trwa Adwent. Serdecznie zapraszam na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. Proszę, aby dzieci przynosiły ze sobą lampiony i ustawiały się przed Mszą Świętą pod chórem. W kościele w Bysławku Msza roratnia o godz. 18:00.
  • Można nabywać świąteczne świece „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  • W najbliższą sobotę 15 grudnia Msza święta wieczorna zostaje przesunięta na godzinę 17:30 ze względu na spowiedź przedświąteczną w Świekatowie. Po Mszy św. o godz. 17:30 odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Adam Barwik z Bysławka. O dacie pogrzebu poinformuję później. Różaniec – dzisiaj o godz. 17:00; w pozostałe dni po Mszy św. o godz. 18:00 w Bysławku. Dobry Jezu…
crossmenu