Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
8 października 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła 7 października 2018r.

 • Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Dziś także Odpust Matki Bożej Różańcowej w parafii Iwiec – suma o godz. 11:30.
 • Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W niedziele października odmawiamy jedną dziesiątkę podczas każdej Mszy Świętej.
 • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
 • Poniedziałek (8.10) – róża św. Józefa
 • Wtorek (9.10) – klasa VIII B
 • środa (10.10) – Akcja Katolicka
 • czwartek (11.10) – róża św. Ojca Pio
 • piątek (12.10) – róża św. Faustyny
 • NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.
 • W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 16:30. W kościele poklasztornym różaniec codziennie od poniedziałku do piątku o 18:00, w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
 • Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek po różańcu i Mszy o godz. 17:00.
 • Kandydaci do bierzmowania w najbliższy piątek po południu i przez sobotę przeżywać będą swoje rekolekcje kerygmatyczne. Proszę Parafian o modlitwę w intencji naszej młodzieży o owoce tego czasu. Początek w piątek o godz. 17:30.
 • W sobotę 13 października zapraszam na ostatnie nabożeństwo fatimskie na godz. 20:00. Przynosimy ze sobą świece. To nabożeństwo połączone zostanie z wieczornicą z okazji Dnia Papieskiego. Tego dnia nie będzie różańca o godz. 17:00.
 • W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej odbywać się będzie ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 • W przyszłą niedzielę, czyli drugą niedzielę miesiąca kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.
 • Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz „Małego Pielgrzyma”.
 • W piątek odbył się pogrzeb ś.p. Juliana Idzikowskiego, pochodzącego z Bysławia. Dobry Jezu…
crossmenu