Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
27 sierpnia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie Matki Bożej Częstochowskiej 26 sierpnia 2018r.

  1. Dzisiaj w naszym dekanacie Odpust św. Bartłomieja w parafii Polskie Łąki. Suma o godz. 11:00.
  2. W piątek od 16:00 spowiedź święta dla dzieci i młodzieży przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym i katechetycznym.
  3. W sobotę 1 września przypada 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny. Wójt Gminy Lubiewo zaprasza w tym dniu na obchody rocznicy wraz z nabożeństwem, apelem poległych i złożeniem kwiatów do Klonowa na godz. 9:00 przy Kwaterze Poległych Żołnierzy.
  4. 1 września to także I sobota miesiąca. Zapraszam zatem na naszą comiesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi. Początek o godz. 20:00.
  5. W przyszłą niedzielę Odpust Matki Bożej Pocieszenia w kościele poklasztornym w Bysławku. Suma o godz. 12:00. W związku z Odpustem w Bysławku niedzielna Msza Święta w Minikowie zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18:30.
  6. Od przyszłej niedzieli wracamy do starego porządku Mszy Świętych w niedzielę, mianowicie wieczorna Msza Święta będzie odprawiana o godz. 17:00.
  7. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie zaprasza młodych ludzi rozpoznających drogę powołania kapłańskiego do rozpoczęcia studiów i formacji w seminarium pelplińskim, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rozpoczął się właśnie drugi termin przyjmowania kandydatów na studia.
  8. Jest nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”.
crossmenu