Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
23 lipca 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 22 lipca 2018r.

  • Trwają wakacje. Witam wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę owocnego wypoczynku. Starajmy się nie zapominać o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej.
  • Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów, któremu towarzyszy zbiórka na rzecz misjonarzy Miva Polska.
  • Nasz odpust parafialny Przemienienia Pańskiego przypada w niedzielę 5 sierpnia. Program odpustu zostanie wywieszony w gablocie. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Nie będzie zatem 5 sierpnia Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie. W dniu Odpustu w godzinach od 15:00 do 18:00 zapraszam na podwórko plebanii na Festyn Rodzinny. Będą przygotowane atrakcje dla dzieci i dorosłych.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Janina Glama z Bysławia. Pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu…
crossmenu