Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
18 czerwca 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 czerwca 2018r.

  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane w ubiegłym tygodniu na nasze cele inwestycyjne. Łączna suma wyniosła 3100 zł.
  • W najbliższy wtorek 19 czerwca odbędzie się BIERZMOWANIE w naszej parafii. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny odbędzie się o godz. 16:00. Jest to ważne wydarzenie dla całej wspólnoty parafialnej, zatem wszystkich serdecznie na nią zapraszam. Ostatnie spotkanie dla kandydatów wraz ze spowiedzią świętą odbędzie się w poniedziałek o 13:30.
  • We wtorek także przypada 5 rocznica śmierci Jerzego Woźniaka z Bysławka. Zachęcamy do wdzięcznej modlitwy za dusze księdza kapelana.
  • W najbliższym tygodniu kończy się rok szkolny. Zapraszam na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku III klas gimnazjum w czwartek o godz. 12:00, natomiast dla pozostałych uczniów Msza Święta na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w piątek 22 czerwca o godz. 7:45. Spowiedź dla dzieci i młodzieży odbędzie się w środę od 16:00 do 17:00.
  • Od kilku miesięcy trwa diecezjalna Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W każdym dniu dokonuje się w kolejnej parafii diecezji. W związku z tym w najbliższy czwartek od godz. 16:00 do 17:00 odbędzie się taka Adoracja w naszym kościele parafialnym.
  • Już dzisiaj chciałbym zapowiedzieć festyn parafialny, który pragniemy zorganizować w dniu naszego Odpustu, czyli w niedzielę 5 sierpnia. Zachęcam parafian, by czynnie włączyć się w organizację. Chętnych do włączenia się w jakikolwiek sposób zapraszam do biura parafialnego.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Stefania Słomińska z Bysławka. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 11:00. Różaniec po Mszy o 17:00 w kościele parafialnym. Dobry Jezu….
crossmenu