Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
11 czerwca 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie X NIEDZIELA ZWYKŁA 10 czerwca 2018r.

  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane na kolektę przeznaczoną na nasze cele inwestycyjne.
  • W środę i czwartek o 14:30 odbędą się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • W środę 13 czerwca na godzinę 20:00 zapraszam na nabożeństwo fatimskie. Przynosimy ze sobą świece.
  • Do nabycia w dalszym ciągu jest książka „Odnaleźć Diament”. Jest to książka w formie duchowego dzienniczka, która ma na celu pielęgnowanie życia religijnego i modlitewnego młodego człowieka w czasie wakacji. Są rozważania na każdy dzień wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia, z pytaniami do refleksji i miejscem na spisanie własnych przemyśleń.

 

crossmenu