Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
14 maja 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13 maja 2018r.

  • Zapraszam dzisiaj na godzinę 19:00 na nabożeństwo fatimskie do kościoła parafialnego.
  • Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą o godz. 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w kościele poklasztornym. W kościele filialnym w Minikowie wierni gromadzić się będą na nabożeństwo majowe codziennie w dni powszednie o godz. 18.00.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane na kolektę, które są przeznaczone na nasze cele inwestycyjne.
  • Spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędą się w poniedziałek i środę o godz. 15:30
  • Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w poniedziałek po Mszy o godz. 17:00 a spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek po Mszy o 17:00.
  • Do wieczności odeszła ś.p. Jadwiga Neumann z Bysławia. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…
crossmenu