Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
7 maja 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna 6 maja 2018r.

  • Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą o godz. 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w kościele poklasztornym. W kościele filialnym w Minikowie wierni gromadzić się będą na nabożeństwo majowe codziennie w dni powszednie o godz. 18.00.
  • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe, czyli Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. W te dni Msze Święte zostaną poprzedzone procesją błagalną o urodzaje i błogosławieństwo na roli.
  • W środę o godz. 15:30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 14:30 w kościele parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne w parafii.
  • W przyszłą niedzielę 13 maja przypada rocznica rozpoczęcia objawień fatimskich. W ubiegłym roku wprowadziliśmy figurę Pani fatimskiej i rozpoczęliśmy nabożeństwa fatimskie. Już dziś zapraszam na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
crossmenu