23 kwietnia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna 22 kwietnia 2018r.

• W nadchodzącym tygodniu kończy się historia 140 lat obecności sióstr Miłosierdzia w Bysławku. Bardzo proszę naszych parafian o modlitwę w intencji sióstr oraz wszystkich dzieł, które Kościół przygotowuje na terenie klasztoru.
  • W poniedziałek na godz. 17:00 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie.
  • W środę na godzinę 15:30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na spotkanie w ramach bezpośredniego przygotowania do Uroczystości.
  • W środę dzień św. Marka Ewangelisty Msza Święta zostanie poprzedzona procesją z błogosławieństwem pól i prośbą o urodzaje.
  • W środę także przypada 6 rocznica śmierci ks. Biskupa Jana Bernarda Szlagi
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Jan Koszykowski – długoletni organista naszej parafii. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…
  • INFORMACJA Z SOŁECTWA
  • Zebranie Wiejskie Sołectwa Bysław odbędzie się w środę 25 kwietnia o godz. 19:00 w Świetlicy Wiejskiej.