Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
12 marca 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela WIELKIEGO POSTU 11 marca 2018r.

  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane dzisiaj na kolektę przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii.
  • Trwa Wielki Post. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu w kościele parafialnym o godz. 17.00, oraz o 18.30 w kościele klasztornym w Bysławku. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej - Msza św. Kolekta w piątki Wielkiego Postu przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu i świątecznego wystroju kościoła.
  • Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym W Minikowie i kościele klasztornym w Bysławku wierni śpiewać będą Gorzkie Żale kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  • Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 14:30 w kościele parafialnym.
  • W piątek o godz. 20:00 Msza Święta ze słowem Bożym dla młodzieży. Serdecznie zapraszam młodzież naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na seminarium duchowne w Pelplinie.
  • Do wieczności odeszła: ś.p. Bronisława Zakryś z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10:00. Dobry Jezu….
crossmenu