Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
22 stycznia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela ZWYKŁA 21 stycznia 2018r.

  • Dzisiaj liturgię Mszy Świętej o godz. 10:30 ubogaci katolicki nauczycielski chór IMO PECTORE, który działa przy parafii Bożego Ciała w Tucholi. Po zakończonej Mszy Świętej odbędzie się kilkunastominutowy występ chóru.
  • Wczoraj zakończyliśmy kolędy, czyli odwiedziny duszpasterskie. Serdecznie dziękuję za wszelką życzliwość, zwłaszcza za transport, by dotrzeć do każdej rodziny w naszej parafii. Dziękujemy za miłe podjęcie nas w Waszych domach, dziękuję za złożone ofiary na rzecz kościoła, które przeznaczamy na nasze prace inwestycyjne. W najbliższym czasie dokonam podsumowania kolędowego oraz podsumowania całego minionego roku.
  • Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na kolektę przeznaczoną na Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  • Po zakończonych kolędach od jutra wracamy do stałego porządku Mszy Świętych. Msze odprawiamy o godz. 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w kościele klasztornym.
  • W najbliższy piątek zapraszam młodzież na Mszę Świętą o godz. 20:00 ze Słowem Bożym do niej skierowanym.
  • W najbliższym tygodniu kończą swoją zakonną posługę przy kościele klasztornym dwie siostry: siostra Monika i siostra Stefania. Siostra Monika udaję się na placówkę do Poznania, a siostra Stefania do Lwówka. Dziękując za ich posługę życzymy wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa w nowych miejscach posługiwania.
  • Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składam najserdeczniejsze życzenia.
  • Do wieczności odeszli: ś.p. Jerzy Mięsikowski z Bysławka (pogrzeb odbył się w środę), ś.p. Bronisław Oszuścik z Bysławia (pogrzeb odbył się w piątek); ś.p. Jerzy Deręgowski z Bysławia (pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 12:00, różaniec po Mszy wieczornej) oraz ś.p. Zbigniew Jarecki (pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 11:00). Dobry Jezu….
crossmenu