Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
20 listopada 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 listopada 2017 r.

  1. Dzisiaj na Mszach Świętych święcimy opłatek na stół wigilijny, który rozprowadzi po naszych domach p. Krzysztof Koszykowski – nasz kościelny. Niech rozprowadzanie opłatka wigilijnego stanie się także okazją do wyrażenia wdzięczności państwu kościelnym, którzy od lat sprawują pieczę nad porządkiem w kościele i wokół kościoła. Przy okazji dostarczą parafianom list o dokonaniach w parafii w minionym roku i planach na rok następny oraz małą niespodziankę od proboszcza.
  2. W środę w kościele wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Z tej okazji życzymy panu organiście i wszystkim związanym ze śpiewem w kościele, w tym także członkom scholi Laudatores, samych radości i łask płynących od Jezusa, dla którego tworzą muzykę w naszej parafii.
  3. Młodzież naszej parafii zapraszam na Mszę Świętą ze Słowem Bożym do niej skierowanym w najbliższy piątek o godz. 20:00.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 10:30 w kościele parafialnym i po Mszy o godzinie 9:00 w kościele klasztornym wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Jezusowego i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego.
  5. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma”. Do nabycia także czasopisma o tematyce misyjnej: „Świat misyjny” oraz „Misje dzisiaj”. Jest także gazetka dla młodzieży: „Wzrastanie”.
  6. Do wieczności z naszej parafii odszedł ś.p. Ryszard Kutowski z Bysławia. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13:00. Różaniec po Mszy wieczornej. Dobry Jezu…
crossmenu