Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
6 listopada 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 5 listopada 2017 r.

  1. Dziękuję za udział we wieczorze ze świętymi pod nazwą „Wszyscy Święci balują w Bysławiu”. I dziękuję za udział w Uroczystości Wszystkich Świętych. Do środy można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie tam dowolnej modlitwy za zmarłych.
  2. Przy okazji Uroczystości Wszystkich Świętych przypominam, że 20 lat od pogrzebu należy przedłużyć rezerwację miejsca na cmentarzu.
  3. W najbliższą sobotę 11 listopada obchodzić będziemy rocznicę odzyskania przez nasz kraj Niepodległości. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy na przestrzeni dziejów oddali swoje życie za wolność naszej Ojczyzny.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  5. Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz „Małego Pielgrzyma”.
  6. Oddział Rejonowy PCK w Tucholi informuje o terminach poboru krwi w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa, który stać będzie przy Dworcu PKS w Tucholi. Są to następujące dni: 7 i 20 listopada oraz 5 i 18 grudnia w godzinach od 9:00 do 15:30.
crossmenu