Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
24 lipca 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 lipca 2017 r.

  • Witamy wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzymy wszystkim miłego wypoczynku.
  • Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów, któremu towarzyszy zbiórka na rzecz misjonarzy Miva Polska.
  • Podczas Mszy Świętej o godz. 10:30 w kościele parafialnym zostanie nam przybliżony charyzmat wincentyński wokół którego swoją formację przeżywają nasze Siostry Miłosierdzia z Bysławka.
  • Nasz odpust parafialny Przemienienia Pańskiego przypada w niedzielę 6 sierpnia. Program odpustu został wywieszony w gablocie. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Nie będzie zatem 6 sierpnia Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie.
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 31 lipca – 13 sierpnia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dzisiaj w Tucholi w plebanii przy Kościele Bożego Ciała o godz. 19:00. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
  • Do wieczności odeszła ś.p Barbara Miklasz z Płazowa. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 11:00. Dobry Jezu…
crossmenu